Nahrávací studio Masound

Studio má tuto filosofii - nejvyšší kvalita za nejnižšší možnou cenu,
která vychází ze současnné ekonomické situace. To znamená, že studio je postprodukční – (domácí leč v nejvyšší kvalitě) za cca poloviční cenu. Pro nahrávání se pronajímá vybrané studio podle aktuální potřeby konkrétního projektu a finančních možností zadavatele.Součástí činnosti studia je: plně automatizovaná mixáž audia i midi a finální mastering .(Vše za použití ověřených a kvalitních postupů a softwarů). Komponování hudby různých žánrů. Aranžování a editace audia i midi atd. Kvalita práce studia je prověřena spoustou osobností...

Reference: Za CD ,,Iren Lovasz a Teagrass“ dostal maximální ohodnocení za zvuk v prestižním časopise CD Classic (Anglie, červenec 2000 Napsal Ken Hunt). V r.1997-1999 pracoval na vývoji software audio Plug-In a dále vytvořil CD MEGA CONSTRUCTION KIT 1.,pro firmu D SOUND.
Je majitelem postprodukčního nahrávacího studia Masound.

Vybaveni: ProTools LE Digi 002, Cubase SX, WaveLab, AKAI S 6000 professional, Roland JV-90 Roland GR -33 (Kytarový synth.), EMU-PROCUSSION, Digitech GSP 2101, DBX 166 MIX -9000, Emagic Unitor 8, Mikrofony- AKG , Shure, EL. Kytary atd.

Cíl: Profesionální kvalita a poctivý přístup.

Miloš Makovský (c) 2006